fbpx

Základy aromaterapie

Kdy:
12.11.2022 @ 9:00 – 19:00
2022-11-12T09:00:00+01:00
2022-11-12T19:00:00+01:00
Kde:
Harmonizační studio Osm
Srbská 2
Praha 6
Náklady:
2 300 Kč
Kontakt:
Ludmila Kotalíková
774 467 476

Naučte se dobře používat aromaterapii pro sebe, svou rodinu nebo pro blaho svých klientů.

V případě, že nebude možné kurz udělat na živo, bude probíhat v 1,5 h blocích on-line v určený datum.

V kurzu základy aromaterapie se dozvíte, co jsou éterické oleje, jak s nimi můžete pracovat, jak je můžete vhodně kombinovat. A nezůstaneme jen u teorie, budeme samozřejmě i míchat a vonět. Naučím vás správně používat aromaterapii s ohledem na bezpečnost, dostanete pracovní listy, skripta s tabulkou ředění a přehledem základních éterických olejů. Nezapomněla jsem ani na myšlenkovou mapu, která vám pomůže při sestavování terapeutické směsi.

Ukážu vám, jak pracuji já, předám vám roky svých zkušeností. Zároveň vás naučím kriticky hodnotit informace, které najdete na internetu.  Povedu vás a váš nos k výběru vhodných éterických olejů. Naučíte se rozpoznat kvalitu éterického oleje.

Kurz je vhodný pro všechny, kdo chtějí aromaterapii poznat a aplikovat v domácích podmínkách, případně jako doplněk do vaší praxe.  Pokud jste úplný začátečník, naučíte se porozumět aromaterapii a pokud už s EO pracujete, dostanete komplexní informace k míchání a využití aromaterapie.

Uděláte první krůček na cestě do voňavého světa.

Co vás v kurzu čeká:

Začneme krátkým úvodem do historie aromaterapie. Povím vám o tom jak, se éterické oleje získávají. Je to důležité pro to, abyste porozuměli názvosloví a věděli jste, co kupujete nebo s čím pracujete.

Porovnáme si suroviny různých výrobců. Pak budeme pokračovat bezpečností  a způsoby aplikace a využití EO. Nezapomeneme ani na pár základních rostlinných olejů.

Podrobně si probereme 7 éterických olejů – jejich účinky na zdraví a psychiku. K nim zmíním i několik osvědčených a základních receptů. Podíváme se, jak vypadá složení některých z nich podle GC/MS analýzy.  Naučím vás jak pohlížet na éterické oleje a jak využít informace z knížek. Všechny teoretické znalosti pak vyzkoušíte při míchání vlastních směsí.

Až odejdete, budete vědět, kde si nakoupit kvalitní oleje. Budete umět vyrobit masážní, koupelové a inhalační směsi na akutní stavy nebo pro harmonizaci psychiky.  Poznáte, kdy aromaterapii využít a bezpečně jí budete umět aplikovat.

 

Co si odnesete:

Pracovní listy, skripta a myšlenkovou mapu. Vyrobíte inhalační tyčinku a 30 ml aromaterapeutického oleje.

Cena 2300 Kč zahrnuje kurzovné, tištěné materiály a návody, materiál na výrobu osobních směsí a drobné občerstvení.

S sebou si vezměte psací potřeby a přezůvky.

Chcete kurz někomu darovat? Ráda vám na něj vystavím dárkový poukaz a pošlu ho poštou vám nebo přímo obdarovanému.

Základy aromaterapie
Přesunout se na začátek