fbpx

Podpořte svoje sebevědomí

Podpora komunikace

Mnoho žen začne během těhotenství navštěvovat lékaře víc než doposud. Časté kontroly nebo různá vyšetření můžou způsobovat stres a být nepříjemné. Mnoho žen se bojí ozvat nebo je jim nepříjemná konfrontace s lékaři.

Řešení může být péče komunitní porodní asistentky, která je připravena o potřebách žen mluvit a naplňovat je. Ne všem ženám je ale tato péče dostupná.

Vůně jako opora

Na podporu sebevědomí v těhotenství nebo u porodu můžete použít naši směs.

Rozmarýn posiluje organismus a je nejlepší na povzbuzení sebevědomí. Je vhodný všude tam, kde chybí zdravé ego. Pomáhá nastavit hranice. Ačkoliv se u rozmarýnu nepodařilo prokázat jeho vliv na zvýšení krevního tlaku, doporučujeme ho při vysokém TK nepoužívat.

Pačuli zklidňuje a dodává energii při pocitech slabosti a vyčerpání. Její hezky zemitá vůně podporuje propojení s realitou. Dodává optimismus a harmonii.

Černý pepř tak oblíbený v našich receptech. Posiluje vůli a odvahu ducha.

Citron čistí mysl přehlcenou  myšlenkami. Hodí se při pocitu, že vám najednou chybí argumenty.

Celá směs laskavě povzbudí, podpoří. Vyčistí strachy a nežádoucí pocity. Hodí se přibalit v inhalační tyčince do kabelky nebo do tašky do porodnice. Můžete ji používat i jako tělový olej po koupeli, pokud vám bude dělat dobře na duši. V tom případě j i přidejte do 30 ml rostlinného oleje.

Podpořte svoje sebevědomí

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek